World

Новий президент Аргентини відмовився від членства в БРІКС

ЗМІ опублікували документ.

Мілей направив листи лідерам країн-членів / Колаж УНІАН / Скріншот

Новий Президент Аргентини Хав’єр Мілей офіційно відмовився від членства країни в міждержавному альянсі БРІКС.

Лист, надісланий президенту Бразилії Лулі да Сілві, Сірілі Рамафосі з Південної Африки, лідеру Китаю Сі Цзіньпіну, російському диктатору Путіну та прем’єр-міністру Індії Нарендрі Моді, публікує CNNE. У ньому говориться, що курс зовнішньої політики нової адміністрії відрізняється від попередньої.

“Деякі рішення, прийняті попередньою адміністрацією, будуть переглянуті. Серед них – створення спеціалізованого підрозділу для активної участі країни в БРІКС, на що вказав президент Альберто Фернандес у своєму листі від 4 вересня”, – написав президент.

При цьому уряд Аргентини пише про готовність активізувати двосторонні зв’язки з кожною з країн, підкреслюючи “збільшення торгових та інвестиційних потоків”.

Читайте також:

Як відомо, влітку Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південна Африка запросили в альянс Саудівську Аравію, Іран, Об’єднані Арабські Емірати, Ефіопію і Єгипет.

Що відомо про нового президента Аргентини

В ході передвиборної кампанії Мілей заявляв, що в разі перемоги відмовиться від членства в БРІКС. “Наша геополітична лінія – це Сполучені Штати та Ізраїль. Ми не збираємося приєднуватися до комуністів”, – говорив він.

29 листопада він здобув перемогу у другому турі президентських виборів. Інавгурацію Мілея відвідав президент України Володимир Зеленський. Пізніше вони провели особисту зустріч.

За даними ЗМІ, Мілей погодився провести саміт з лідерами Латинської Америки по війні в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини:


<

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button