World

Україні потрібні додаткові системи SAMP-T або Patriot для захисту інфраструктури Одеси – Зеленський


КИЇВ. 19 липня. УНН. Україні необхідні додаткові системи SAMP-T або Patriot для захисту інфраструктури Одеси, й не тільки портової. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з прем’єром Ірландії Лео Варадкаром в Києві, передає кореспондент УНН.

Цитата

«Вони б’ють по портах – це окрема історія, які нам потрібно захищати. Тут конкретно є дві системи на сьогодні, це факт. Я домовлявся з Макроном і Джорджею Мелоні, коли ми мали SAMP-T. Не будемо зараз говорити де знаходяться ці системи, але вони працюють», – сказав Зеленський.

Він відзначив, що SAMP-T працює прекрасно.

«Якби у нас були відповідні додаткові системи, які держави нас надали, то ці системи захистили б інфраструктуру Одеси, і не тільки портову інфраструктуру. Або це системи Patriot», – зазначив Зеленський.

Зеленський також зауважив, що поки що наявна кількість систем від закордонних партнерів не достатня, щоб захистити відповідну інфраструктуру.

Доповнення

Одеську область у ніч на 19 липня російські війська атакували ракетами “Онікс”, іншими видами ракет з авіації, ударними дронами типу Shahed, є влучання в зерновий і олійний термінал, у промисловий об’єкт, уражені два складських приміщення – із тютюном і феєрверками, а також є постраждалі.

У порту Чорноморська в Одеській області ударом російських військ були знищені 60 000 т зерна, що мали відправитися “зерновим коридором” ще два місяці тому.
<

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button