World

США надають додаткові 250 мільйонів доларів Україні на підтримку сільського господарства


КИЇВ. 18 липня. УНН. Сполучені Штати через Ініціативу з підвищення аграрної стійкості в Україні (AGRI-Ukraine) виділяють додатковікошти на підтримку сільськогосподарського сектору України, який постраждав від російської агресії, повідомляють USAID, пише УНН.

Деталі

Українська сільськогосподарська продукція та зерно є критично важливими для світового продовольчого постачання, а також ключовими для економічного відновлення та майбутнього країни. На сьогоднішній день Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) виділило 250 мільйонів доларів США українським аграріям у вигляді внесків приватного сектору. Таким чином, загальний обсяг інвестицій уряду США в ініціативу “Агросільрозвиток України” сягне 350 мільйонів доларів.

«Безперервні атаки росії завдали збитків понад 6,6 мільярдів доларів США сільськогосподарському сектору. Завдяки додатковим 250 мільйонам доларів, USAID продовжить розширювати критично важливу сільськогосподарську інфраструктуру, зрошення, елеватори, перевалочні портову та прикордонну інфраструктуру», – зазначають у відомстві.

Додамо

На сільське господарство України припадає 20% валового внутрішнього продукту, 40% експорту та 17% робочої сили України. Запущена в липні 2022 року, Ініціатива зі сталого розвитку сільського господарства України (AGRI-Ukraine) надала понад 30 % українських аграріїв важливі ресурси, такими як насіння та добрива, сільськогосподарські та фінансові послуги, а також послуги зі зберігання. Світовий банк також приєднався до AGRI- Ukraine в березні, надавши 132 млн дол. на підтримку чотирьох програм Уряду України, включаючи фінансування під низькі відсотки, гранти на розвиток теплиць та садів, землю для фермерів та підтримку асоціацій водокористувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна щороку втрачатиме близько 2 млн тонн виробництва агропродукції через підрив Каховської ГЕС – заступник міністра
<

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button